Практика носіння весільних каблучок: історія та атрибути

Це індивідуальне весільне свято – невід’ємна частина весілля, без якої не обходяться жодні подружні стосунки. Навіть важко уявити, що давня традиція вперше зародилася якихось 5000 років тому! Наша мета – залишитися, щоб розкрити всі хитрощі весільних каблучок.

Чому безіменний палець

Історичні подробиці слід використати, щоб відповісти на поставлене занепокоєння. Стародавні єгиптяни першими почали використовувати обручки. Його вибір припав на безіменний палець. Це сталося не випадково: жителі Стародавнього Єгипту вважали, що вена, що відходить від нього, веде прямо до серця. Останній завжди вважався головним символом любові. Єгиптяни виготовляли каблучки з осоки і надавали їм круглу форму.

Стародавні греки продовжували звичай обмінюватися весільними обручками. Елліни також носили прикраси на третьому пальці, що вказувало на те, що людина в даний момент знайшла справжнє кохання.

Не залишилися осторонь і жителі Старого Риму, фактично відкривши новий обряд. Вони внесли в нього істотні зміни, а також першими створили сталеві вироби. Однак палець залишився тим самим. Як правило, каблучки були стилізовані під ключі, що символічно передбачало однакові обов’язки дружини та чоловіка.

Наші прабатьки – Стародавні слов’яни вирішили не розрізнятися стародавніми традиціями і залишилися надягати на безіменний палець весільну каблучку. Так стародавній ритуал фактично охороняється в наш час.

Справді, у тих, хто сумнівається, є більш прозаїчні розбіжності щодо цього рейтингу. Саме третій палець найменше асоціюється з повсякденними справами. Коштовність, розміщена на ньому, не завдає людині болю.

Важко зробити однозначний висновок щодо вибору пальця для обручки. Але в будь-якому випадку нікому не вдалося змінити стародавній ритуал протягом століть.

На якій руці обручку використовують у різних країнах

Обручки для святкування весілля – один з найбільш суперечливих атрибутів шлюбних зв’язків. У представників різних держав світу, а також релігійних переконань є свої правила носіння. Хоча фактичне значення ікони «Вінчання» залишається незмінним. Зверніть увагу на відмінності між різними націями:

  1. Україна. Нижче вони віддають перевагу використанню продуктів відповідно до духовних вказівок своєї практики. Православні християни розташовують ікону любові, а також вірності на правій руці чоловіка. Їх заохочує те, що ангел-охоронець людини знаходиться по цей бік. Католики використовують ліву руку – ближче до серця.
  2. Америка. Весіллю передують обов’язкові заручини, під час яких майбутній наречений дарує майбутній нареченій каблучку з дорогоцінним камінням. Як і обручку, її необхідно носити на лівій руці.
  3. Китайська. Незвично, це привертає увагу з історії інших країн, тому що місцеві жителі по-різному ставляться до чоловіків і жінок. Новоспечена наречена прикрашає обручкою свою праву руку, а також нареченого – ліву.
  4. Шрі-Ланка. В острівній державі орієнтація прямо протилежна китайській.
  5. Іспанія. Символом шлюбу серед населення краю є права рука.

Ліву руку обирають шведи, французи, італійці, мексиканці, а також австралійці. І це доречно – дорогоцінні прикраси використовують представники країн колишнього СНД, крім німців, болгар і датчан.

Цікавий сценарій спостерігається в Ізраїлі, а також у Лівані, Туреччині та Бразилії. На весіллі наречений і наречена зазвичай торкаються пальцями правої руки, а потім продукти переходять до лівого члена. Великий вибір срібла у нашому інтернет магазині: eva-silver.com.ua.